אודות

תוכן עניינים מהיר

בכל שאלה שיש לכם על עולם הממ"דים, Safe Room הוא המקום בו תוכלו למצוא את התשובה.

כמה עולה לבנות ממ"ד, האם הממ"ד באמת מגן עלינו מהתקפת טילים ורקטות? מי מוודא את זה? האם הרשות המקומית יכולה לאלץ אתכם לבנות ממ"ד כדי לקבל היתר בנייה לבניית מרפסת? האם אפשר להחליף חלון או דלת בממ"ד בנוי? האם ישנם פתרונות מיגונית ניידים והאם הם עומדים בתקנים הנדרשים? אלו הן רק מקצת השאלות שיכולות להטריד את מנוחתכם סביב הוספת ממ"ד או בניית ממ"ד ואת כל התשובות על שאלות אלו תוכלו למצוא ממש כאן באתר Safe Room לרבות אופציות של ממ"ד מוכן כדוגמת מיגונית פעמון.

הוספת ממ"ד לבית פרטי, כמו גם הוספת ממד בבית משותף, הוא מהלך בעל מטרה קריטית – להבטיח את ביטחונכם האישי ואת ביטחונם של היקרים לכם ביותר. בסוגיות כאלה אין מקום לטעויות, אין מקום למידע חלקי ולבטח אין מקום למידע מטעה במסווה של שיווק ומכירות. בסוגיות כאלה גם אין מקום לתשלום מחיר ממד, שחורג מהמחיר שאתם באמת צריכים לשלם. כללים אלה בדיוק, הם הכללים שמנחים את אתר Safe Room בבניית בסיס המידע שאמור לשרת אתכם לפני שאתם מקבלים החלטות חשובות:

  • לספק לכם מידע מקיף ויסודי
  • לספק לכם מידע שמבוסס על ידע מקצועי, בדוק ומוכח בלבד
  • לספק לכם מידע על החוקים והתקנות הרלוונטיים ועל החובות והזכויות הנגזרות מהם
  • לספק לכם מידע על העלויות והמחירים בתחום
  • לספק לכם מידע על האופנים בהם תוכלו להבטיח שהממ"ד שלכם אכן עומד בקריטריונים המבניים והביטחוניים המחייבים
  • לספק לכם מידע על אלטרנטיבות, שעשויות להתאים לכם יותר גם מבחינת עלויות וגם מבחינת שטח והתאמה למבנה

בנוסף לכך, באתר Safe Room תוכלו לקבל מידע על אפשרויות מימון של בניית ממ"ד, הזמנת נציגים של פיקוד העורף לבדיקת הממ"ד לצורך קבלת טופס 4 ובכלל, ניהול הליכים בירוקרטיים מול הרשות המקומית, הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ורשויות אחרות בתהליכים של בקשת היתרי בנייה מותנים, פתרונות איטום, סינון אוויר ומיזוג אוויר בחדרי ממ"ד, אפשרויות של בניית ממד בחדר קיים, אפשרויות של החלפת חלונות ודלתות מבלי לפגוע כלל ברמת התקניות של הממד, כללי התנהגות בממ"ד וניהול נכון של חדר הממ"ד גם כחדר כמו כל חדר אחר בבית אבל גם כחדר ביטחון שאמור לספק לכם את ההגנה הנדרשת בשעת חירום. את כל המידע הזה תוכלו למצוא כאן באתר Safe Room ולהיות בטוחים, שאתם מקבלים את המידע המקצועי והעדכני ביותר בתחום.

על מה מבוסס המידע באתר?

כל המידע באתר מבוסס על מקורות מידע מקצועיים כדוגמת פיקוד העורף, תקנות הבנייה בישראל, חוות דעת מקצועיות של מהנדסים, אדריכלים וקבלנים ועוד. אתר Safe Room מקפיד מאוד להבטיח שכל פריט מידע המופיע באתר הוא פרט מידע שיכול לשרת אתכם בתהליך של קבלת החלטות ושעליו תוכלו לבסס את החלטותיכם ממקום של ידע ובטחון.

בנוסף לכך, באתר תוכלו למצוא מידע המגיע מהיצרנים המובילים בישראל, של פתרונות מיגונית ניידת, מגינית קטנה ואפילו מ"מד מתקפל. פתרונות אלה מתאימים במצבים בהם לא ניתן מבחינה מבנית להוסיף ממ"ד או כאשר ישנן סיבות טובות לבחור בהם על רקע כלכלי, ביטחוני או הנדסי. באתר Safe Room תוכלו לקבל מידע גם על האופציות השונות של ממ"ד מוכן וגם סביב השיקולים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם מקבלים החלטה על עצם האופציה הניידת ועל הבחירה של האופציה הטובה ביותר עבורכם מבין האופציות הניידות הקיימות.

ייעוץ חינם באתר Safe Room

בנוסף לכל סוגי המידע אותם פירטנו לעיל, תוכלו לפנות למומחים של אתר Safe Room לצורך קבלת ייעוץ חינם סביב כל השאלות המטרידות אתכם, החל מהסיבות שבגינן אתם רוצים להשקיע בבנייה של חדר מוגן בביתכם, דרך האופן בו הכי נכון לנהל את התהליך של בניית החדר הזה מול אנשי המקצוע והרשויות וההתנהלות בו בזמני שגרה וחירום וכלה בכל השינויים המבניים שניתן לעשות בו מבלי לפגוע בעמידתו בתקנות ובתקנים הנדרשים.

שורה תחתונה, כל מה שאי פעם רציתם או תרצו לדעת על עולם הממ"דים, כאן באתר Safe Room תוכלו למצוא את המידע הדרוש לכם וגם לסמוך עליו בתהליכי קבלת ההחלטות שלכם.

למידע נוסף צרו איתנו קשר

או התקשרו